ТРОЈНА ПОЛИЦА ЗА АЛАТ TOOLCRAFT MZW-203

17.818,00 ден.   Спореди

Трите црни пластични полици на MZW-203 имаат мазна и затоа лесна за чистење површина. Рамките на MZW-203 се направени од алуминиум што му дава мала тежина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.818,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трите црни пластични полици на MZW-203 имаат мазна и затоа лесна за чистење површина. Рамките на MZW-203 се направени од алуминиум што му дава мала тежина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка