Тростран разделник за црево

60,00 ден.   Спореди

These transparent 3-way-valves can be used for dividing a tube. This could be necessary if 2 air stones have to be connected to only one air pump.
8038 Set of T-pieces, transparent, ø 5 mm, 2 pc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 60,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


These transparent 3-way-valves can be used for dividing a tube. This could be necessary if 2 air stones have to be connected to only one air pump.
8038 Set of T-pieces, transparent, ø 5 mm, 2 pcs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка