Триканален разделник VIVANCO HDHD 3.1 AUTO

3.422,00 ден.   Спореди

Користете го овој разделник за лесно HDMI поврзување на Вашиот DVD плеер, сателитски приемник, кабелски приемник, играчка конзола или ТВ приемник.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.422,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Користете го овој разделник за лесно HDMI поврзување на Вашиот DVD плеер, сателитски приемник, кабелски приемник, играчка конзола или ТВ приемник.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка