Трева за аквариум 17 цм ПВЦ

150,00 ден.   Спореди

150 MKD
Aquarium plants
These plastic plants create a wonderful underwater scenery. Because they are based on the nature they have a realistic look.
8967 Plastic plants, approx. 17 c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


150 MKD
Aquarium plants
These plastic plants create a wonderful underwater scenery. Because they are based on the nature they have a realistic look.
8967 Plastic plants, approx. 17 cm
8968 Plastic plants, approx. 25 cm
8969 Plastic plants, approx. 28 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка