Трајче Јанчевски

50,00 ден.   Спореди

Творечкиот опус на Јанчевски уште од почетокот е во постојано хармонично движење и усовршување. Како што неговиот принцип на тихување не ја носи самата тишина до темнина, тука прави „салто“ за враќање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 50,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Творечкиот опус на Јанчевски уште од почетокот е во постојано хармонично движење и усовршување. Како што неговиот принцип на тихување не ја носи самата тишина до темнина, тука прави „салто“ за враќање внатре во животот, така и својот уметнички порив го насочил кон неговата љубовна точка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка