ТРАНСФОРМАТОР AT-400 NV

7.080,00 ден.   Спореди

Поврзување на трансформатори со операции на американски уреди со 230 V или на 230 V со американски кабли (115 V). Поради различните напојувања и конекциски системи ова беше невозможно досега. Автотран...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поврзување на трансформатори со операции на американски уреди со 230 V или на 230 V со американски кабли (115 V). Поради различните напојувања и конекциски системи ова беше невозможно досега. Автотрансформаторот ја надминува оваа техничка препрека. Страната со инпут е за конекција со конектор, а страната со аутпут има USA приклучок и штекер за заземјување (и двата имаат контактна заштита).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка