Трансформатор AT-1000 NV

14.514,00 ден.   Спореди

Трансформатор AT-1000 NV за американски апарати кој работи на европската мрежа (230 V) . До сега беше речиси невозможно да се користат американски апарати во Европа, бидејќи тие се разликуваат и во од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 14.514,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трансформатор AT-1000 NV за американски апарати кој работи на европската мрежа (230 V) . До сега беше речиси невозможно да се користат американски апарати во Европа, бидејќи тие се разликуваат и во однос на приклучоците, како и напонското ниво. Тие се опремени со приклучоци за поврзување на влезот и излезот на американските со штекер (заштита). Покрај тоа на располагање има автоматска проверка на поврзување на уредите на мрежата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка