Транспортер Atlas car 100

6.205,00 ден.   Спореди

Овој транспортер овозможува безбеден транспорт на вашето милениче со автомобил. Има внатрешна впивачки подлога, како и преграда која овозможува транспорт на две помали кучиња. Како дополнителна опрема...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 6.205,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој транспортер овозможува безбеден транспорт на вашето милениче со автомобил. Има внатрешна впивачки подлога, како и преграда која овозможува транспорт на две помали кучиња. Како дополнителна опрема има и тркалца, кои се вградуваат на транспортерот. Еве ги димензиите: Ширина: 60cm Висина: 66см Должина: 100cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка