ТРАНСМИТЕР - DNT

3.304,00 ден.   Спореди

FM-трансмитер со ID3 индикатор. Лесен за монтирање, инсталација и користење на сите аудио системи како ЦД-плеери, MP3-плеери или стерео од автомобил. Приклучете го во делот за автомобилска запалка и п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FM-трансмитер со ID3 индикатор. Лесен за монтирање, инсталација и користење на сите аудио системи како ЦД-плеери, MP3-плеери или стерео од автомобил. Приклучете го во делот за автомобилска запалка и почнете со работа. Вграден УСБ порт за приклучување на надворешни апарати со големина до 32GB. Сите фунцкии се прикажани на вграден ЛЦД дисплеј.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка