ТРАКА DYMO 6MM ЦРНА - ТРАНСПАРЕНТНА

1.357,00 ден.   Спореди

Dymo D1-ленти 6 mm. DYMO печатачките ленти за налепници посебно се изработени за да ги исполнат највисоките барања и потреби во работењето со налепници. Нивниот квалитет гарантира долгогодишна издржли...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dymo D1-ленти 6 mm. DYMO печатачките ленти за налепници посебно се изработени за да ги исполнат највисоките барања и потреби во работењето со налепници. Нивниот квалитет гарантира долгогодишна издржливост.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка