Топол шампон, восок - Hot Wax

250,00 ден.   Спореди


„Топол“ шампон/восок кој остава долготраен сјај и заштита. Користи напредна формула која не пени, а се активира со топла вода.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.„Топол“ шампон/восок кој остава долготраен сјај и заштита. Користи напредна формула која не пени, а се активира со топла вода.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка