Топка мов за аквариум 13 цм ПВЦ

400,00 ден.   Спореди

Топка мов за аквариум 13 цм ПВЦ
500 MKD
This moss ball for aquaria is a very good addition to any aquarium tank.
fits perfectly in to aquarium substrate
moss ball can be cut in...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топка мов за аквариум 13 цм ПВЦ
500 MKD
This moss ball for aquaria is a very good addition to any aquarium tank.
fits perfectly in to aquarium substrate
moss ball can be cut into several small pieces
89361 Aqua Pro, Moss ball for aquaria, ø 9 cm
89362 Aqua Pro, Moss ball for aquaria, ø 13 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка