ТОКИ-ВОКИ
ТОКИ-ВОКИ

ТОКИ-ВОКИ

1.947,00 ден.   Спореди

8 канали, LC екран за приказ на канал, пренос, прием, капацитет на батерија, регулирање на јачина на звук во 8 чекори, звук за прием и пренос, звук за потврда, опсег до 3 кm, индикатор за празна батер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8 канали, LC екран за приказ на канал, пренос, прием, капацитет на батерија, регулирање на јачина на звук во 8 чекори, звук за прием и пренос, звук за потврда, опсег до 3 кm, индикатор за празна батерија, функција на автоматска заштеда на батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи