Тоалет за мачки Nip 10

270,00 ден.   Спореди

Отворен тоалет за мачки, којшто е многу практичен за употреба и лесен за чистење. Благодарение на овој производ, можете постепено да го научите вашиот миленик да врши нужда на точно одредено место. Ди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 270,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Отворен тоалет за мачки, којшто е многу практичен за употреба и лесен за чистење. Благодарение на овој производ, можете постепено да го научите вашиот миленик да врши нужда на точно одредено место. Димензии: Должина 46.5cm
Ширина 35.5cm
Висина 11.5cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка