ТИТАНИУМСКИ ПРОДОЛЖЕН КАБЕЛ СО 6 ОТВОРИ

1.239,00 ден.   Спореди

Титаниумски обоен продолжен кабел со 6 отвори кој ке прилега на интериерот насекаде во важиот дом. Вградена максимална заштита за деца.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Титаниумски обоен продолжен кабел со 6 отвори кој ке прилега на интериерот насекаде во важиот дом. Вградена максимална заштита за деца.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка