Тиркизно корално ланче

299,00 ден.   Спореди

Нежно тренди тиркизно ланче кое потсетува на морска вода и сончеви плажи. Совршено за шик и разигран изглед.
Димензии:
Должина - 21 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нежно тренди тиркизно ланче кое потсетува на морска вода и сончеви плажи. Совршено за шик и разигран изглед.
Димензии:
Должина - 21 см.
Без никел.
(Дадената должина отсликува колку е долго ланчето кога ќе се стави на врат.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка