ТЕЧНОСТ ЗА ЛЕМЕЊЕ ZD 250 G

472,00 ден.   Спореди

Течност за лесно лемење на титаниум цинк, галванизиран челик итн. Корисна е и за покривање. Средството доаѓа во пакет со четка за нанесување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Течност за лесно лемење на титаниум цинк, галванизиран челик итн. Корисна е и за покривање. Средството доаѓа во пакет со четка за нанесување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка