Тест електронска плочка модел II

413,00 ден.   Спореди

Тест електронска плочка со беспрекорен квалитет.Со посребрените контакти плочката е доведена во максимална спроводливост и контакт при поврзување на елементите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тест електронска плочка со беспрекорен квалитет.Со посребрените контакти плочката е доведена во максимална спроводливост и контакт при поврзување на елементите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка