Тестер против замрзнување

177,00 ден.   Спореди

Со двојна резолуција. Заштита од замрзнување. Погодно за автомобили, камиони и сл.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со двојна резолуција. Заштита од замрзнување. Погодно за автомобили, камиони и сл.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка