Тестер за приколки

9.794,00 ден.   Спореди

Оваа тестер-кутија ги проверува и контролира каблите и конекциите на 7/13 полна приколка на автомобил или друго возило. Тестер кутијата е направена од робустно ABS пластично куќиште и е погодно за сит...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.794,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа тестер-кутија ги проверува и контролира каблите и конекциите на 7/13 полна приколка на автомобил или друго возило. Тестер кутијата е направена од робустно ABS пластично куќиште и е погодно за сите возила, без или со CAN автобус систем. Двојни ЛЕД сијалички овозможуваат визуелно покажување на нарушувања кај товарните отпорници. Оптичкиот приказ исто така овозможува мониторинг на негативните линии кај 13 - полен приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка