ТЕСТЕР ЗА КОПЧЕСТИ БАТЕРИИ - VOLTCRAFT

236,00 ден.   Спореди

Тестер за проверка на капацитетот на копчестите батерии со аналоген дисплеј во 3 бои.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за проверка на капацитетот на копчестите батерии со аналоген дисплеј во 3 бои.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка