ТЕСТЕР ЗА КАБЛИ Voltcraft CT-5

5.428,00 ден.   Спореди

Тестерот за кабли CT-5 е дизајниран за брзи тестирања на мрежи и конекциски кабли. Има RJ -11, RJ -45, IEEE 1394 (Firewire) и УСБ приклучок. Покрај тоа, се тестираат и коаксијални кабли преку BNC коне...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.428,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестерот за кабли CT-5 е дизајниран за брзи тестирања на мрежи и конекциски кабли. Има RJ -11, RJ -45, IEEE 1394 (Firewire) и УСБ приклучок. Покрај тоа, се тестираат и коаксијални кабли преку BNC конекција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка