Тестер за воздушен притисок во пневматици

826,00 ден.   Спореди

Компактен тестер за воздушен притисок во гумите со мал LCD екран во облик на привезок за клучеви. Погоден за вентили на сите гуми. Прецизност ±1 %. Напојување со литиева батерија со долг животен век. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен тестер за воздушен притисок во гумите со мал LCD екран во облик на привезок за клучеви. Погоден за вентили на сите гуми. Прецизност ±1 %. Напојување со литиева батерија со долг животен век. Автоматско уклучување и исклучување непосредно пред почеток на мерењето, како и по завршување на мерењето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка