ТЕСТЕР ЗА БАТЕРИЈА И СТАРТУВАЊЕ DIS

9.145,00 ден.   Спореди

Тестер за проверка на капацитетот на батеријата и точка на стартување. Напојување само преку акумулатор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.145,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за проверка на капацитетот на батеријата и точка на стартување. Напојување само преку акумулатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка