ТЕСТЕР ЗА БАТЕРИИ VOLTCRAFT MS-228

295,00 ден.   Спореди

Инструмент за тестирање на батерии од сите големини. AAA, AA, C, D, 9 V како и копчести батерии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Инструмент за тестирање на батерии од сите големини. AAA, AA, C, D, 9 V како и копчести батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка