ТЕСТЕР ЗА БАТЕРИИ 12/24 V

1.652,00 ден.   Спореди

Погоден за сите оловни батерии и за постојано следење на состојбата на батеријата. Ја покажува моменталната волтажа, полнењето и капацитетот на батеријата. Покрај тоа, може да открие дефектна батерија...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.652,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за сите оловни батерии и за постојано следење на состојбата на батеријата. Ја покажува моменталната волтажа, полнењето и капацитетот на батеријата. Покрај тоа, може да открие дефектна батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка