Термо/хигро метар со мерач на свежина на воздухот

472,00 ден.   Спореди

Во прилог на вообичаениот приказ на температура и влажност, овој термометар содржи и мерач на свежината на воздухот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во прилог на вообичаениот приказ на температура и влажност, овој термометар содржи и мерач на свежината на воздухот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка