Термо/Хигро/Баро метар GFTB 100

13.275,00 ден.   Спореди

Брзо и точно мерење на воздушниот притисок, влажност и температура. Покрај тоа, уредот има способност за прикажување во точка (температура TD), температурно испарување TWB, апсолутната влажност [g / ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.275,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брзо и точно мерење на воздушниот притисок, влажност и температура. Покрај тоа, уредот има способност за прикажување во точка (температура TD), температурно испарување TWB, апсолутната влажност [g / m] и содржина на влага [g / kg].

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка