Термо-хигрометар VOLTCRAFT WS 9400

944,00 ден.   Спореди

Веднаш штом ќе ги вметнете батериите, на екранот на уредот ќе можете да ги отчитате температурата и релативната влажност во просторијата. Заради практичност, вграда е можност за монтажа на ѕид или за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Веднаш штом ќе ги вметнете батериите, на екранот на уредот ќе можете да ги отчитате температурата и релативната влажност во просторијата. Заради практичност, вграда е можност за монтажа на ѕид или за едноставно поставување на Вашето биро.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка