ТЕРМО-/ХИГРОМЕТАР - Voltcraft MS-10

1.534,00 ден.   Спореди

Модул за мерење на влажност и температура насекаде во вашиот дом. Зголемената влажност во воздухот може да му наштети на вашето здравје како и на електричните системи. Затоа е важно постојано да се пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модул за мерење на влажност и температура насекаде во вашиот дом. Зголемената влажност во воздухот може да му наштети на вашето здравје како и на електричните системи. Затоа е важно постојано да се проверува влажноста во просторот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка