ТЕРМО-ХИГРОМЕТАР Style

1.593,00 ден.   Спореди

Eлегантен апарат со површина со висок сјај за климатска контрола на станбен простор. По избор , температурата или влажноста на воздухот се прикажуваат во голем формат, доколку климата е поволна, се по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Eлегантен апарат со површина со висок сјај за климатска контрола на станбен простор. По избор , температурата или влажноста на воздухот се прикажуваат во голем формат, доколку климата е поволна, се појавува смешко. Приказ на внатрешната температура и влажноста на воздухот. Зона на комфорт. Највисоки и најниски вредности. Време. Поставување на маса или ѕидна монтажа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка