Термохигро дата логер

3.158,00 ден.   Спореди

Овозможува сочувување на 3000 податоци за температура и влага. Сочуваните податоци можат да се видат на дисплејот на уредот или на PC преку PC-портата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.158,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овозможува сочувување на 3000 податоци за температура и влага. Сочуваните податоци можат да се видат на дисплејот на уредот или на PC преку PC-портата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка