ТЕРМОСТАТ ЗА РАДИЈАТОР HR 20

3.186,00 ден.   Спореди

Со овој термостат можете да прилагодите која температура треба да владее во вашиот стан. При тоа можете да го програмирате за посебни денови или групно со 4 можности за прилагодување. Секако, мануелна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој термостат можете да прилагодите која температура треба да владее во вашиот стан. При тоа можете да го програмирате за посебни денови или групно со 4 можности за прилагодување. Секако, мануелна промена е возможна во секој период од денот со едноставно вртење на округлото копче. Не е едноставно само користењето, туку и монтажата. Без отворање на кружниот тек на греење, термостатот едноставно се монтира на веќе постоечкиот вентил. Соодветни батерии mignon (AA), каталошки број 62 02 33 (потребни се две батерии).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка