ТЕРМОСТАТИЧЕН ЕЛЕКТРОНСКИ РАДИЈАТОРСКИ КОНТРОЛЕР HR20 STYLE

2.714,00 ден.   Спореди

HR20 style е временски контролиран регулатор за греење како HR-20. Брз и едноставен за инсталација и лесен за програмирање. Ротационото копче за мануелна контрола претставува оптичка единица со обвивк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HR20 style е временски контролиран регулатор за греење како HR-20. Брз и едноставен за инсталација и лесен за програмирање. Ротационото копче за мануелна контрола претставува оптичка единица со обвивка, а исто така има иста боја. Друга иновација е нов екран. Податоците сега може да се читаат лесно од секој агол. Заштедите до 30% со HR20 style.Погодни батерии со големина АА, со каталошки број 62 02 33 (потребни 2 батерии). Термостат без адаптер е погоден за Heimeier радијаторски вентили.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка