ТЕРМОСЕЧИЛО 12/Е, СЕЧЕЊЕ СО ЖЕШКА ЖИЦА

3.835,00 ден.   Спореди

За сечење дебели стиропор панели за правење на модели на железничка пруга, архитектонски модели, прототипи, за дизајнери и декоратори. За добра изработка на изолација на конструкција. И секако, за кла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За сечење дебели стиропор панели за правење на модели на железничка пруга, архитектонски модели, прототипи, за дизајнери и декоратори. За добра изработка на изолација на конструкција. И секако, за класичен модел на зграда. Proxxon го препорачува MICROMOT адаптер со капацитет од 2.0 А за работа!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка