ТЕРМОРЕГУЛАТОР INSTAT PLUS 3R

8.850,00 ден.   Спореди

Термостат што се програмира и овозможува промена на време ( 6 пати дневно) и температура според вашите барања. 3 видови на програми, 7 дена (пон-нед), 5/2 дена (пон-пет/саб-нед) и 24 часа (пон-нед). С...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Термостат што се програмира и овозможува промена на време ( 6 пати дневно) и температура според вашите барања. 3 видови на програми, 7 дена (пон-нед), 5/2 дена (пон-пет/саб-нед) и 24 часа (пон-нед). Се користи и како регулатор на погон во подно греење, греење со нафта и плин, електрично греење итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка