ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПИШТОЛ MH 550

4.307,00 ден.   Спореди

За изобличување и заварување на пластика, лемење и одлемување на делови, за отстранување на слоеви од боја и фарба без хемикалии (отстранувач на боја), за нанесување и отстранување на налепници, за бо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За изобличување и заварување на пластика, лемење и одлемување на делови, за отстранување на слоеви од боја и фарба без хемикалии (отстранувач на боја), за нанесување и отстранување на налепници, за боење на дрво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка