Термометар 3 во 1

1.593,00 ден.   Спореди

Овој термометар ја покажува внатрешната и надворешната температура, со предупредување за појава на мраз. Исто така, додаден е и индикатор за напојувањето, како и стоперка. Сигналот за предупредување з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој термометар ја покажува внатрешната и надворешната температура, со предупредување за појава на мраз. Исто така, додаден е и индикатор за напојувањето, како и стоперка. Сигналот за предупредување за појава на мраз е од звучен тип, има две нивоа и може да се исклучи по желба. На приказникот од течни кристали (LCD) се прикажува минималната и максималната температура, а синото позадинско осветление овозможува лесно отчитување и во ноќни услови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка