Термометар со меморија ECO 1Т

699,00 ден.   Спореди

Дигитален мерач на температура за термосифонски соларни системи со мал екран
ЕCO 1T Технички Детали Min-/max-memory 150 cm кабел Може да се користи на маса или на ѕид Спецификации Внатрешната те...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 699,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален мерач на температура за термосифонски соларни системи со мал екран
ЕCO 1T Технички Детали Min-/max-memory 150 cm кабел Може да се користи на маса или на ѕид Спецификации Внатрешната температура 0 до 50 ° C Надворешната температура -30 До +70 ° C Резолуција на внатрешната температура 0.1 ° C Можност за мерење на Влажноста - Резолуција на надворешната температура 0.1 ° C Power Station LR44, вклучувајќи Димензии. (Ширина x Висина x Должина) 60 x 40 x 13,6 милиметри Пренос Кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка