Термометар пловечки со вакум лепенка

100,00 ден.   Спореди

Floating Thermometer with suction fixing
This thermometer indicates 0 - 40 ºC.
8605 Floating Thermometer with suction fixing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 100,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Floating Thermometer with suction fixing
This thermometer indicates 0 - 40 ºC.
8605 Floating Thermometer with suction fixing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка