ТЕРМОМЕТАР ЗА БАЗЕНИ, АКВАРИУМИ И ЕЗЕРЦА DIGISWIM ACTIVE

3.304,00 ден.   Спореди

Идеален уред за следење на базени, езера или градинарски аквариуми. Други функции на примачот се приказот на времето, аларм за прилагодување на температурата (визуелен, аудио), Мин / Макс вредности, т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален уред за следење на базени, езера или градинарски аквариуми. Други функции на примачот се приказот на времето, аларм за прилагодување на температурата (визуелен, аудио), Мин / Макс вредности, тренд показател за пораст или пад на температурата на водата, температурата на воздухот. Постоечкиот предавател мери температурата на водата и испраќа до приемникот. Пловечкиот предавател е со посебна температура на екранот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка