Термометар дигитален леплив

120,00 ден.   Спореди

Digital thermometer, 13 cm
This digital thermometer indicates 18 - 34 ºC.
8600 Digital thermometer, 13 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 120,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Digital thermometer, 13 cm
This digital thermometer indicates 18 - 34 ºC.
8600 Digital thermometer, 13 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка