ТЕРМОМЕТАР- (ВНАТРЕШНО/НАДВОРЕШНО МЕРЕЊЕ)

708,00 ден.   Спореди

Триделениот дисплеј ги прикажува времето, внатрешната и надворешната температура со можност за автоматско меморирање на највисоката или најниската вредност. Вредностите се отчитуваат во Целзиусова и Ф...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Триделениот дисплеј ги прикажува времето, внатрешната и надворешната температура со можност за автоматско меморирање на највисоката или најниската вредност. Вредностите се отчитуваат во Целзиусова и Фаренхајтова скала.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка