Термоелектрична, преносна замрзнувачка, разладна и грејна кутија, Black & Decker

Термоелектрична, преносна замрзнувачка, разладна и грејна кутија, Black & Decker

11.092,00 ден.   Спореди

Оваа термо-електрична разладна и грејна кутија Ви овозможува да имате ладни пијалоци или топол оброк дури и на пат. Благодарејќи на нејзиниот капацитет од 9 литри, страничниот оддел за кабли, држач за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.092,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа термо-електрична разладна и грејна кутија Ви овозможува да имате ладни пијалоци или топол оброк дури и на пат. Благодарејќи на нејзиниот капацитет од 9 литри, страничниот оддел за кабли, држач за пијалоци и можност за рачно носење или транспорт во автомобил, оваа торба претставува Ваш идеален сопатник за долги патувања. Опремата што е вградена во неа, лади до 27 °C под температурата во околината, а грее до 48°. Уште повеќе, оваа кутија може да произведува дури и ледени коцки со помош на приложените изолирани плочи (до -3°). Во случај на низок напон, акумулаторот од оваа кутија автоматски се исклучува, со цел да се спречи прекумерено оптоварување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка