Термоелектричен фрижидер за ладење и греење W35 DC/AC

Термоелектричен фрижидер за ладење и греење W35 DC/AC

10.325,00 ден.   Спореди

Оваа термоелектрична кутија за ладење и греење има посебен оддел за складирање шишиња. Предноста на оваа торба е што загубата на енергија е минимална. 12V/230 делува преку автомобилски акумулатор или ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.325,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа термоелектрична кутија за ладење и греење има посебен оддел за складирање шишиња. Предноста на оваа торба е што загубата на енергија е минимална. 12V/230 делува преку автомобилски акумулатор или преку друг извор на енергија и има активна автоматска заштита на батеријата. Вашите пијалоци може да ги ладите до 20ºC под надворешна температур.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка