ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН МОБИЛЕН ФРИЖИДЕР U26 12 V

4.779,00 ден.   Спореди

Рационален изглед, повеќе простор, елегантно син. Разладува до -18 °C од собната температура благодарение на термоелектриката, опкружен со подеднакво силна изолација и дополнителен вентилатор. Подготв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.779,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рационален изглед, повеќе простор, елегантно син. Разладува до -18 °C од собната температура благодарение на термоелектриката, опкружен со подеднакво силна изолација и дополнителен вентилатор. Подготвен за поврзување до 12 V/DC.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка