Теологија на иконата

Теологија на иконата

600,00 ден.   Спореди

Делото прекрасно го пополнува недостигот од вистинит вовед во богословието за иконата со што Западот го запознава со духовните богатства на Православието.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Делото прекрасно го пополнува недостигот од вистинит вовед во богословието за иконата со што Западот го запознава со духовните богатства на Православието.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка