ТЕМПЕРАТУРНА СОНДА Greisinger GTF401 1/10 DIN

7.611,00 ден.   Спореди

Сонда за температура на гасови и течности со ПВЦ кабел од 1 метар и мини ДИН конектор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.611,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сонда за температура на гасови и течности со ПВЦ кабел од 1 метар и мини ДИН конектор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка