ТЕМПЕРАТУРЕН СЕНЗОР VOLTCRAFT VC800

295,00 ден.   Спореди

Жичен температурен сензор за VOLTCRAFT® дигитален мултиметар - VC850, VC870 и VC880 до температури од 230 °C.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Жичен температурен сензор за VOLTCRAFT® дигитален мултиметар - VC850, VC870 и VC880 до температури од 230 °C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка