Тело
Тело

Тело

290,00 ден.   Спореди

Што ако сте средовечни и имате шанса да го замените Вашето остарено тело за многу помлад и попривлечен модел?Ова е ситуацијата во која се наоѓа главниот лик во Тело. Прифаќајќи го предизвикот, тргнува...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Што ако сте средовечни и имате шанса да го замените Вашето остарено тело за многу помлад и попривлечен модел?Ова е ситуацијата во која се наоѓа главниот лик во Тело. Прифаќајќи го предизвикот, тргнува на хедонистичко патешествие...Во овој роман Курејши си игра со претставата за идентитетот и рамките во кои идентитетот е вкоренет во нашето физичко суштествување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи